Březen 2018: Zpátky online. Co je nového?

19. března 2018 v 18:41 | Lucy |  Z deníčku
Je to tak, po roce a půl jsem se rozhodla založit mojí smečce nový blog. A co všechno se za tu dobu událo a změnilo?
Asha díky zranění (památka od Dariho) musela podstoupit trhání sedmi trvalých zubů a vysloužila si tak novou přezdívku podle filmu Jak vycvičit draka - Bezzubka. :) Naštěstí jí to v ničem neomezuje a život jde dál. Za celou tu dobu jsem se Ashe nevěnovala úplně tak, jak bych chtěla, tím myslím ve směru výcviku. Jinak jsme spolu ale trávily skoro každou volnou chvilku a staly jsme se jedna na druhé závislé. Už rok spolu pravidelně chodíme běhat.


Asha v říjnu 2017 oslavila své druhé narozeniny a vyrostla z ní krásná fena ♥ Vzhledem i velikostí připomíná flat coated retrívra, i když s ním nemá nic společného. Asi největší novinkou za celý ten rok a půl je, že jsme se ze Šumavy přestěhovali na pomezí jihočeského a jihomoravského kraje a vysočiny. Psíci konečně můžou trávit čas venku na zahradě, což ocenili nejvíc v létě. A v září 2017 k nám do smečky přišel další člen, kocourek Jasper. Takže teď mám o zábavu opravdu postaráno. :)
​V roce 2018 je mojí největší prioritou začít s Ashou chodit na cvičák, protože ona má v sobě skvělý a zatím celkem nevyužitý potenciál. Taky bych s ní chtěla letos vyrazit aspoň na pár voříškiád a možná složit nějakou zkoušku z poslušnosti. No a s panem Lokim mám v plánu ještě víc chodit ven a brát ho s sebou na delší výlety. Protože on je ten nejlepší kocour a nejradši by s náma ven chodil pořád. A on si to rozhodně zaslouží. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.